Kubek z napisem – komu podarować i czy to dobry pomysł na prezent? 

Koneserów kawy i entuzjastów herbaty nie brakuje. Coraz większą uwagę przywiązuje się do stylowych dodatków i akcesoriów w domu, a ludzie chcą otaczać się ładnymi rzeczami. Poszukując dla kogoś prezentu, staramy się zgromadzić jak najwięcej informacji na temat zainteresowań i potrzeb tej osoby. Najbezpieczniej wybrać coś uniwersalnego i ponadczasowego. Kubki i filiżanki to przedmioty codziennego użytku, bez których trudno wyobrazić sobie naszą normalną codzienność.

Spersonalizowany napis na kubku

Uniwersalny prezent nie musi być nudny. Może być niepowtarzalny, jak

kubek z twoim napisem. Możliwość zaprojektowania własnego napisu w dowolnym miejscu na porcelanie oferuje sklep nadzwyczajnie.pl. Klasyczna porcelana to ponadczasowość – nie wychodzi z mody i podoba się każdemu. Indywidualny napis, skierowany bezpośrednio do osoby, którą obdarowujemy, jest jednoznacznym sygnałem, że w przygotowanie podarunku włożyliśmy serce. 

 

  • Podziękowania dla świadków, chrzestnych – jako efektowny i pomysłowy wyraz wdzięczności
  • Prezent dla przyjaciół, rodziców – na każdą okazję

 

Dedykowany kubek jest odpowiednim prezentem niezależnie od okazji, wieku czy stopnia zażyłości, a napis na kubku można dostosować w do okazji, indywidualnych preferencji i gustu.

 

Prezent dla mężczyzny

Kobietom częstokroć spędza sen z powiek rozterka co kupić mężczyźnie na prezent. Większości pań jest o wiele prościej wybierać podarunki dla kobiet, szczególnie tych bliskich. Repertuar „bezpiecznych” prezentów dla panów, jeśli nie chcemy, żeby podarunek był zbyt osobisty, jest dużo węższy. Zapracowani mężczyźni docenią praktyczne i minimalistyczne przedmioty, dlatego kubek na prezent dla Niego połączy wszystkie cechy idealnego prezentu dla współczesnego mężczyzny. Zajmuje mało miejsca, na pewno się przyda i nie zostanie schowany w przysłowiowy kąt.

 

Prezent dla par

Porcelanowy zestaw z napisem w ramach podziękowań możemy wręczyć parom kochających się osób. Okazji nie brakuje; święta, rocznice, urodziny, podziękowania czy jako wyraz sympatii bez dodatkowych okazji lub gdy znajoma para przyjaciół wprowadza się do nowego mieszkania – a wypada coś zabrać ze sobą na pierwszą wizytę w domu – wspólne kubki to doskonały pomysł.

Filiżanki z napisami na pewno spodobają się parom, zarówno nowożeńcom jak i parom z długoletnim stażem na rocznicę ślubu dla przyjaciół, dziadków czy rodziców. Kubek z napisem „mąż i żona” uraduje i pozytywnie zaskoczy każde małżeństwo.  Będzie ponadczasową pamiątką oraz subtelną dekoracją mieszkania.  

 

Porcelanowy, spersonalizowany prezent to doskonały pomysł na wywołanie uśmiechu u osób w każdym wieku !